ELVİN MOBİLYA<

Ürünler

Bir evi yuva yapan herşey

Hoşgeldiniz

ELVİN MOBİLYA

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarını 18 taksit imkanı mevcuttur. 10 Aya varan elden taksit imkanımız mevcuttur.

Teslimat & Servis

Sipariş verdiğiniz ürünler ortalama 25 iş günü içerisinde üretilerek adresinize teslim edilir. Mağazamızdaki satış temsilcimiz size daha kesin bir tarih verecektir. Teslimatlarımızda montaj gerektirenler servisimiz tarafından karşılanır

Geniş Ürün Yelpazesi

Kurulduğu 2010 yılından itibaren izlediği başarılı pazarlama stratejileriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Elvin Mobilya, 5500 m2 mağazasında 4300 m2 mobilya showroomu, 800 m2 halı, 400 m2 perde ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Yorumlar

Konya Mobilya Mağazası ELVİN MOBİLYA

Talha B.

Bundan 5 yıl önce eskigaraj mağazalarında hizmet verirken elden taksitle perdesinden halısına, yatak odası takımından, salon takımına her ihtiyacımızı buradan karşıladık. Bazen taksitlerimizde gecikme olsada yüzlerini hiç ekşitmediler. Geçen gün yine fiyat ve model araştırması için gittik. Hasip Bey sağolsunlar çok ilgilendiler. Nasipse yine buradan alışveriş yapmayı düşünüyoruz. Tavsiye ederim.

İncele
Fatma C.

Elvin mobilya mağazasından düğün paketi satın aldık. Piyasadaki tüm mobilya mağazalarını gezdik diyebilirim. En kaliteli ve en uygun fiyata mobilya takımlarını Konya'da Elvin Mobilya mağazasında bulduk. Söz verdikleri tarihte teslim edip kurdular. Severek isteyerek kullanıyoruz. Çok teşekkür ederiz.

İncele
Nurhayat F.

Elvin Mobilya mağazasından yemek odası takımı satın aldım. Modern bir yemek odası takımı arıyordum. Çok mağaza gezdim fakat en çok çeşit ve aradığım modern yemek odası takımını Elvin mobilya mağazasında buldum. Kredi kartına taksitli ödeme seçenekleri ve fiyatları çok iyi. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

İncele
Necla S.

Avangarde yatak odası takımı arıyordum. İnternet sitelerinde gördüğüm modeli çok beğendim. Sipariş verdim. Kurulumu yapan ekibi çok iyi profesyonel. Yatak odamı severek kullanıyorum.

İncele
Ayşe T.

Mutfağım için istediğim takımı elvin mobilyada buldum. fiyatları çok uygun. Elden taksitle ödeme imkanıda sunuyorlar. Tavsiye ederim.

İncele
Narin C.

Yeni evim için salon takımı arıyordum. Hayal ettiğim salon takımını Elvin mobilya mağazasında buldum. Burada çok çeşit var, hayalinize uygun mobilyayı mutlaka bu mağazada bulabilirsiniz.

İncele

"Tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı mevcuttur. 20 aya varan elden taksit imkanlarımız mevcuttur.

"Elvin Mobilya, 5500 m2 mağazasında 4300 m2 mobilya showroomu, 800 m2 halı, 400 m2 perde ile faaliyetlerine devam etmektedir.

"Elvin Mobilya, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı kalite çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltmektedir.

Klasik Mobilya Nedir?
Klasik Mobilya Nedir?
Klasik mobilya çeşidinin tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Çok eski zamanlardan beri kullanılan bir mobilya çeşid..
devamını oku
Mobilyanın Tarihçesi
Mobilyanın Tarihçesi
Anlam olarak mobilya veya mobilye (İtalyanca mobilia; Fransızca mobilier), oturulan yerlerin süslenmesine ve türlü amaçl..
devamını oku
Mobilya Kullanım Kılavuzu
Mobilya Kullanım Kılavuzu
Mobilya ve Koltukların daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması çok önem..
devamını oku
Kumaş Kullanım Kılavuzu
Kumaş Kullanım Kılavuzu
Kumaşlarınızın daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması çok önemli ve ge..
devamını oku