ELVİN MOBİLYA<

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler

Markalı mobilya kullanmanın başlıca avantajları

Markalı mobilya üreten kurumsal firmalar belirli sistemler, standartlar, sosyal sorumluluklar ve kalite standartları çerçevesinde çalışmalar gerçekleştirdiği için, tüketicinin güvenle kullanmasını sağlıyor. Satış sonrası servis hizmetleri ise kullanım süresince müşteride oluşturduğu güven sayesinde tercih sebepleri arasında yer alıyor. Öte yandan markalı mobilyanın sunduğu fiyat-kalite ilişkisi kullanıcı tarafından güven algısı yaratıyor.

Ahşap mobilya alırken gözönünde bulundurmanız gerekenler

Ahşap mobilya alırken başlıca dikkat etmeniz gerekenler, dolapların kapakları iyi kapanmalı. Çekmeceler kolay sürülebilmeli. Çekmece içleri temiz olmalı; (kıymık, budak vb. içermemeli.)Uzun olan raflarda orta destek bulunmalı.Sürgülü kapılar ve dolaplar gıcırdamamalı ve kolayca sürülebilmeli.Uzun kapılar sağlam menteşelerle iyice desteklenmeli.Mobilyanın konstrüksiyonu sağlam ve güvenli olmalı.İç yüzey köşeleri pürüzlü olmamalı.Masa ayakları yere tam basmalı ve birbirleriyle tam uyumlu olmalı.

Mobilya alırken dikkat edilmesi gerekenler

Kumaş kaplı moilya alırken, oturumu rahat, arkalığı çıkıntısız ve düzgün olmalı. İskeleti kuvvetli olmalı, gıcırdamamalı, sallanmamalı.İskelet ve köşeler kumaş ile iyi bir şekilde kaplanmış olmalı.Köşeler iyi birleştirilmiş ve yapıştırılmış olmalı.Dikişler ve biyeler düzgün olmalı.Desenler ortalanmış olmalı ve çizgiler, dikişler uyumlu olmalı.Minderler esnek olmalı, koltukla tam uyumlu olmalı.Kanepe ve koltuk üzerindeki düğmeler güvenli bir biçimde dikilmiş olmalı. Sürekli kullanılacak olan ürünler sağlam ve sık dokunmuş olmalı.Temizlemek üzere çıkarılabilecek parçalar yırtılmayacak bir üründen yapılmış olmalı.Her pozisyon için oturma dengesi iyi sağlanmış olmalı.

Faydalı Bilgiler, Konya Mobilya, Konya Modern Mobilya, Yeni Model Mobilyalar, Yeni Model Mobilya, Konya Mobilya, Kampanya, Konya Mobilya Düğün Paketleri, En Yeni Modeller, Konya Masif Mobilya, Konya Kişiye Özel, Mobilya, Konya Ünlü Mobilya Markaları, Konya Ahşap Mobilya, Konya Lüks Mobilya, Konya Koltuk, Takımı, Konya Salon Takımı, Konya Berjer, Konya Duvar Üniteleri, Konya Tv Ünitesi, Konya Yemek, Odası, Konya Yatak Odası, Aksesuarlar, Masa, Konya Genç Odası, Konya Çocuk Odası, Konya Bebek, Odası, Markaları, Kampanya, Fiyatı, Fiyatları