Elvin Mobilya<

Ürünler

Bir evi yuva yapan herşey

Hoşgeldiniz

Elvin Mobilya

Ödeme Seçenekleri

Mağazalarımızda cebinize uygun ödeme seçenekleriyle sizin için en uygun seçeneği sunuyoruz. Detaylı bilgi için ; KONYA Mağaza 0554 565 3439 , ANTALYA Mağaza 0549 353 2030

Teslimat & Servis

Sipariş verdiğiniz ürünler ortalama 25 iş günü içerisinde üretilerek adresinize teslim edilir. Mağazamızdaki satış temsilcimiz size daha kesin bir tarih verecektir. Teslimatlarımızda montaj gerektirenler servisimiz tarafından karşılanır

Geniş Ürün Yelpazesi

Kurulduğu 2010 yılından itibaren izlediği başarılı pazarlama stratejileriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Elvin Mobilya toplam 10.000 m2 ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Yorumlar

Konya Mobilya Mağazası Elvin Mobilya

Fatma C.

Elvin mobilya mağazasından düğün paketi satın aldık. Piyasadaki tüm mobilya mağazalarını gezdik diyebilirim. En kaliteli ve en uygun fiyata mobilya takımlarını Elvin Mobilya mağazasında bulduk. Söz verdikleri tarihte teslim edip kurdular. Severek isteyerek kullanıyoruz. Çok teşekkür ederiz.

İncele
Narin C.

Yeni evim için salon takımı arıyordum. Hayal ettiğim salon takımını Elvin mobilya mağazasında buldum. Burada çok çeşit var, hayalinize uygun mobilyayı mutlaka bu mağazada bulabilirsiniz.

İncele
Elif Y.

Oğlum için genç odası alacaktık. Bir arkadaşım çok tavsiye etti. Gelip mağazalarını gördüğümde haklı olduğunu anladım. Çok çeşit var. İstediğimiz genç odası takımını Elvin mobilyadan aldık. Güler yüzlü personeli bizimle çok ilgilendi çok yardımcı oldular. Hepsine teşekkür ederim.

İncele

"Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı mevcuttur. 10 aya varan elden taksit imkanlarımız mevcuttur. Mağazalarımızda banka ile taksitlendirme mevcuttur.

"Elvin Mobilya, toplam 8500 m2 ile faaliyetlerine devam etmektedir.

"Elvin Mobilya, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı kalite çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltmektedir.

Klasik Mobilya Nedir?
Klasik Mobilya Nedir?
Klasik mobilya çeşidinin tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Çok eski zamanlardan beri kullanılan bir mobilya çeşid..
devamını oku
Mobilyanın Tarihçesi
Mobilyanın Tarihçesi
Anlam olarak mobilya veya mobilye (İtalyanca mobilia; Fransızca mobilier), oturulan yerlerin süslenmesine ve türlü amaçl..
devamını oku
Mobilya Kullanım Kılavuzu
Mobilya Kullanım Kılavuzu
Mobilya ve Koltukların daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması çok önem..
devamını oku
Kumaş Kullanım Kılavuzu
Kumaş Kullanım Kılavuzu
Kumaşlarınızın daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması çok önemli ve ge..
devamını oku