"bir evi yuva yapan her sey"

Hakkımızda

Kurulduğu 2010 yılından itibaren izlediği başarılı pazarlama stratejileriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Elvin Mobilya, 6000 m2 mağazasında 4300 m2 mobilya showroomu, 800 m2 halı, 400 m2 perde ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Kişilerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda her zaman esnek, öncü ve yaratıcı çözümleri ile yaşamlara değer katan Elvin Mobilya, rahatı ve huzuru her zaman paraya tercih eden bir anlayışla sizlere kaliteyi ucuza yaşatmayı hedefliyor.

Akıllı ve ilkeli pazarlama anlayışı, kaliteli ürün ve profesyonel kadrosu ile müşterilerinin yaşam tarzını farklılaştırmayı amaç edinen Elvin Mobilya, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı kalite çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltmektedir.

 

HİZMET & KALİTE POLİTİKAMIZ

Elvin Mobilya sektöründe müşterilerinin isteklerini tam olarak anlıyoruz. Bizten istenenler ve beklentileri karşılamak, bilgilerin güvenliğini ve Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun şekilde yönetmelikleri uyguluyoruz.

Elvin Mobilya olarak sektöründe en iyi olmak için çalışıp, sonuca odaklanıp, üründe ve hizmette kaliteden ödün vermeyiz.

Elvin Mobilya sektöründe en yeni modelleri ve tüm gelişmeleri yakından takip ederek, çevre kirliliğine karşı aşırı duyarlılık sergileyerek üzerimize düşeni en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

VİZYON

Girişimci ruh ile Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak, sosyal sorumluluk duygusunu maksimum seviyede taşımak, topluma maddi ve manevi değer katmak için çalışmak vizyonumuzdur.
 
MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi geliştirerek çalışmalarımızı tüm çalışanların ve müşterilerimizin katılımları ile desteklemek misyonumuzdur.

TESLİMAT & SERVİS

Sipariş verdiğiniz ürünler ortalama 25 iş günü içerisinde üretilerek adresinize teslim edilir. Mağazamızdaki satış temsilcimiz size daha kesin bir tarih verecektir. Teslimatlarımızda montaj gerektirenler servisimiz tarafından karşılanır.